OFERTA

Świadczymy usługi kompleksowej Obsługi Informatycznej Firm oraz osób prywatnych

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM WARSZAWA BEMOWO

Oferujemy Państwu obsługę informatyczną. Nasze usługi świadczymy zarówno firmom działającym na terenie Polski jak i poza jej granicami. W ramach świadczonej obsługi IT, projektujemy optymalne rozwiązania informatyczne, które umożliwiają naszym Klientom zdobycie przewagi konkurencyjnej. 12-sto letnie doświadczenie pomaga nam w budowaniu długoletniej współpracy z Klientem. Obsługa informatyczna firm jest naszą podstawową działalnością, którą uzupełniamy innowacyjnym podejściem do usług informatycznych, budując je w oparciu o dotacje unijne. Rozpoczynając z nami współpracę zyskują Państwo partnera w biznesie co możemy potwierdzić referencjami.

Outsourcing IT

Outsourcing usług IT to częściowa lub kompleksowa obsługa informatyczna firm przez zewnętrznych specjalistów od IT. Outsourcing IT obejmuje między innymi instalację, zarządzanie i serwis infrastruktury teleinformatycznej małych, średnich i dużych firm, umożliwiając usprawnienie działań biznesowych, optymalizację kosztów operacyjnych i odciążenie zleceniodawcy. Profesjonalna opieka informatyczna firm to także doradztwo wykwalifikowanych specjalistów i ciągłość funkcjonowania firmy.
Od 12 lat gwarantujemy pełne zadowolenie naszych Klientów i zdobywamy najlepsze referencje. Zapewniamy pełny i okazjonalny outsourcing IT, na przykład w chwilach wzmożonego ruchu czy zmiany siedziby.

Jeśli potrzebny Ci profesjonalny outsourcing usług IT, na którym będziesz mógł polegać, skorzystaj z naszych usług.

Zarządzanie siecią IT

Zarządzanie siecią informatyczną IT to proces planowania, organizowania i koordynowania działań niezbędnych do obsługi i utrzymania sieci komputerowej. Ma to zapewnić, że sieci są zaprojektowane i zbudowane w sposób, który spełnia potrzeby użytkowników oraz że są one obsługiwane i utrzymywane w sposób zapewniający niezawodność i wydajność.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem młodych i ambitnych specjalistów IT, którzy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat IT wykorzystują do zarządzania sieciami informatycznymi. Świadczymy usługi informatyczne na najwyższym poziomie, w tym zajmujemy się budową IT w firmach. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Zapraszamy do kontaktu.

Doradztwo i consulting IT

Doradztwo IT i consulting obejmuje szereg specjalistycznych i kompleksowych usług związanych ze wspieraniem firm, przedsiębiorstw, instytucji administracji państwowej lub samorządowej z zakresu wielu różnych dziedzin IT.

Wiedza, którą dysponujemy, a także specjalistyczne wykształcenie pozwala zaoferować Państwu nowoczesne i praktyczne usługi w zakresie profesjonalnych rozwiązań informatycznych. Dzięki nim IT świadczyć będzie o wartości biznesu. 

Zapraszamy do kontaktu!

Montaż serwerowni

Szukasz firmy, która zajmuje się instalacją serwerowni w Warszawie i montażem? Sprawdź koniecznie firmę IT Crew! Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych specjalistów, dla których informatyka to życiowa pasja. Mamy ogromną wiedzę, wykształcenie, a także duże doświadczenie, dzięki któremu możemy świadczyć efektywne, nowoczesne i profesjonalne usługi w zakresie rozwiązań IT, w tym instalację serwerowni. Dzięki temu z pewnością budowa IT nie będzie ogromnym kosztem, a będzie stanowiła o wartości i sukcesach biznesu! Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, kompleksowy i dokładny, a wszystkie nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb, oczekiwań i preferencji naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Masz pytania? Zadzwoń!

Budowa sieci IT

W dzisiejszych czasach niemalże każda firma wykorzystuje w swojej codziennej działalności sieci komputerowe. Dobrze zaprojektowana i funkcjonująca sieć jest niezbędna do sprawnego działania każdego przedsiębiorstwa. Pierwszym krokiem w budowie sieci komputerowej w firmie jest określenie potrzeb firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Zapraszamy do kontaktu.

Oprogramowanie

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz oraz asortyment jeśli chodzi o szeroko pojęte oprogramowanie.

Sprzedajemy oraz kompleksowo wraz ze szkoleniem wdrażamy oprogramowanie Kadrowo-Płacowe, oprogramowanie Księgowe, oprogramowanie Antywirusowe, oprogramowanie Microsoft w tym również wdrażamy licencję EDUKACYJNE dla placówek oświatowych na terenie całej Polski oraz za granicami kraju.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Oprogramowanie

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz oraz asortyment jeśli chodzi o szeroko pojęte oprogramowanie.

Sprzedajemy oraz kompleksowo wraz ze szkoleniem wdrażamy oprogramowanie Kadrowo-Płacowe, oprogramowanie Księgowe, oprogramowanie Antywirusowe, oprogramowanie Microsoft w tym również wdrażamy licencję EDUKACYJNE dla placówek oświatowych na terenie całej Polski oraz za granicami kraju.

 

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

CO O NAS MÓWIĄ

Przemo N
Przemo N
2023-03-16
Firma bardzo rzetelna wykonana usługa monitoringu bardzo profesjonalna na drugim końcu Polski nad morzem a firma z Warszawy polecam bardzo serdecznie i oby więcej takich przedsiębiorców !!! Nawet w trakcie dodatkowy sprzęt z takim rabatem że nigdzie bym tego nie kupił !!!! Pozdrawiam
Bartosz Budzyński
Bartosz Budzyński
2022-05-16
Pełen profesjonalizm, świetny i zaangażowany zespół. W pełni rozwiązali wszelkie problemy IT.
Paweł Zieliński
Paweł Zieliński
2022-05-12
Przyszedł, pogadał, porobił i działa do dziś. Z drukarkami mieliśmy globalny problem, przychodziło trzech fachowców, nawet serwisant fabryczny od producenta drukarek i problem się powtarzał. Pan Maciej zrobił tak że już od kilku miesięcy mamy spokój. Polecam
Bartosz Mataj
Bartosz Mataj
2022-05-11
Pan Maciej jeden z lepszych fachowców w IT. Nie zamienię specjalisty na nikogo innego, obsługa najwyższej jakości.
marci kudelski
marci kudelski
2022-02-20
Polecam perfekcyjnie zainstalowany monitoring, wszystko w ustalonym terminie bez niespodzianek 😉
Marcin Bulik
Marcin Bulik
2022-02-16
We współpracy z Panem Maciejem najbardziej cenię sobie profesjonalizm. Polecam w sprawach związanych z kompleksową obsługą zagadnień IT.
Roberto Guastalla
Roberto Guastalla
2021-10-04
Firma IT-CREW zajmuję sie kompleksową obsługą IT mojej Restauracji, pełen profesjonalizm, szybka reakcja na zgłoszenia, POLECAM!!
hexaform
hexaform
2021-09-28
Pan Maciej dobrał oraz skonfigurował dla nas sprzęt wraz oprogramowaniem. Teraz śmiga wszystko jak należy bez żadnych problemów. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi IT-Crew.
Marta Domżałowicz-Pietrzak
Marta Domżałowicz-Pietrzak
2021-09-28
Firma IT-CREW obsługuję naszą Szkołę Podstawową nr. 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach już 3 lata. Zajmują się kompleksową obsługą teleinformatyczną, komputery, serwery, kontrola dostępu, RODO, ekrany projekcyjne, rzutniki, tablice interaktywne, nagłośnienie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi a najważniejszym atutem Firmy IT-CREW Maciej Gosk jest szybki czas reakcji na dane zgłoszenie oraz błyskawiczny czas realizacji, SERDECZNIE POLECAMY!!
Sylwia Sowa
Sylwia Sowa
2021-07-14
Współpracuję z Firmą IT-CREW od dwóch lat, obsługuje nasz system Księgowy SAGE Symfonia, administruje siecią oraz stanowiskami komputerowymi, drukarkami, aplikacjami, jesteśmy zadowoleni ze wsparcia IT! Śmiało polecam współpracę!